Фотографія Михайла Симака, власника приватної садиби в Паляниці «У Галини»

Відпочинок у Карпатах відкриває можливість спробувати чимало розваг. А якщо вирушити в гори ще й з коханою людиною, то мандрівка може стати дуже романтичною та незабутньою. Скелелазіння, коні, лижі, сноуборд – все це і не тільки можна спробувати вдвох.  

Катання на снігоходах

На багатьох гірськолижних курортах можна орендувати снігохід та вирушити у мандрівку засніженими горами. Також це чудова альтернатива лижам чи сноуборду. Керувати снігоходом досить просто.

Цей вид зимового відпочинку підійде тим, хто любить швидкість та карпатські простори.

Прогулянки на собачих упряжках

Хочете відчути себе жителями суворої Аляски?  Тоді ця розвага для вас. Пропонують її поки тільки на найбільшому гірськолижному курорті України.

Орендувати можна упряжку з шістьма хаскі. Відстань такої прогулянки сягає близько 5 км, але рухатись треба виключно за контрольними мітками.

Санки та сноутюбінг

Дитячі пустощі в горах ще ніхто не відміняв, а особливо, коли є можливість покататись вдвох на санчатах. Питаєтесь, де їх взяти? Окрім лижів та сноубордів дорослим пропонують взяти в оренду великі сани, у які можуть сісти двоє.

Ще однією новомодною розвагою стали спуски на надувній камері. Ця розвага не менш цікава і, деколи, навіть з нотками екстриму.

Водні процедури

Басейни, лазні, чани, SPA – все це є в горах.

Після активностей на снігу  можна вдвох поніжитися у теплій воді. Такий відпочинок є ще й досить корисним.

Для комфортабельної мандрівки у Карпатами Ви можете замовити трансфер від «Мерседес-Таксі» за номерами:

050-433-35-33;

050-338-54-44;

050-373-32-51;

097-844-99-44;

097-244-99-44;

067-343-12-31

* * * * * * * * *

2018-11-25