В українських Карпатах є декілька десятків місць для романтичних прогулянок.

ТОП-5 найпопулярніших місць, які щороку відвідують закохані пари, ми зібрали у нашому огляді і розкажемо про них трохи детальніше.

  1. Озеро Ворожеска

Це високогірне озеро знаходиться у масиві Свидовець і має свою легенду. Гуцули переповідають, що колись двоє братів покохали одну дівчину. Визначити, кому дістанеться любаска, мав заплив через озеро. Та не судилось їм повернутись ні до рідної хати, ні до коханої, бо забрала їх вода.

Пари, які йдуть на Драгобрат, зупиняються тут, щоб нагадати “ворожому” озеру про незгасне та вічне кохання.

  1. Парк Шенборна

Цю перлину Закарпаття тільки нещодавно відновили.

Парк є частиною маєтку стародавнього впливового австрійського роду Шенборнів. В центрі  знаходиться штучно створене озеро. Також тут чимало галявин, алей, древніх дерев. А якщо бажаєте відчути себе австрійськими придворними, то можна орендувати аристократичну підводу з кіньми чи покататись верхи.

  1. Невицький замок

Одна з найстаріших споруд цього регіону щороку збирає сотні гостей. Манить вона своїми краєвидами та багатою історією. Довкола замку ще зберігся старий «Сад Вагнера» та старовинні арки, попри які  ростуть багряні кущі.

Спокій і легкість – ось те, що знаходять тут люблячі серця.

  1. Женецький Гук

Цей гучний та неспокійний водоспад у зимові морозні дні  перетворюється в крижану скульптуру.

Кожен, хто хоч раз побував поряд потоків Гуку, їде звідси із неймовірними враженнями від мальовничої природи і особливої енергетики, яка тут панує.

  1. Стежка Довбуша

Стежка великого гуцульського романтика та воїна простяглась через буково-ялівцево-смерековий ліс. Кажуть, що серед великих брил, які трапляються на цьому шляху, можна знайти скарби опришків. Тож на їх пошуки вирушають чимало мрійників.

Найкраще сюди вирушати вдвох на цілий день, щоб пройти весь шлях та відчути всю загадкову красу цього лісу.

Для комфортабельного туру Карпатами Ви можете замовити трансфер від «Мерседес-Таксі» за номерами:

050-433-35-33;

050-338-54-44;

050-373-32-51;

097-844-99-44;

097-244-99-44;

067-343-12-31