Компанія «Мерседес-Таксі» здійснює пасажирські перевезення як в межах Івано-Франківської області, так і по Україні і є однією з кращих компаній на ринку транспортних послуг. Здобутий багаторічний досвід роботи дозволяє бути в числі лідерів і гарантувати своїм замовникам індивідуальний підхід до кожного клієнта, високу якість обслуговування та гнучку цінову політику. Заснована у 1997 році, фірма «Мерседес-Таксі» працює уже 15 років на ринку пасажирських перевезень, з них 9 років успішно співпрацює з туристичним комплексом «Буковель». У 2012 році ТОВ «Мерседес-Таксі» увійшло в 10-ку кращих підприємств України, про що свідчить міжнародна нагорода «Ліга кращих».

Нашими пріоритетами являються точність, коректність, професіоналізм та комфорт перевезення пасажирів. Досвідчені водії комфортабельними та надійними автомобілями забезпечують безперебійну, якісну та зручну доставку пасажирів за обумовленими маршрутами в будь-який час доби, з повагою та розумінням ставляться до пасажирів. Авторитет і популярність «Мерседес-Таксі» заслужила, в першу чергу, виконанням побажань замовників: ми прислухаємося до кожного зауваження та побажання, адже має значення кожна дрібниця. Саме для цього створений особливий розділ на сайті, де кожен може викласти свої побажання та думки для покращення роботи інфраструктури перевезень. Водії та автомобілі «Мерседес-Таксі» працюють для Вас 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Ми маємо усі необхідні дозволи та ліцензії для надання транспортних послуг та ведення підприємницької діяльності. ТОВ «Мерседес-Таксі» здійснює послуги з перевезення пасажирів надійними, комфортними, технічно справними автомобілями іноземних марок 2006-2012 років випуску. Ми докладемо усіх зусиль, щоб Ваша поїздка була максимально зручною, а час, проведений в дорозі, минав непомітно.