Індивідуальний трансфер — це зустріч Замовника в зазначений час і на зазначеному адресу і доставка за вказаною адресою на легковому автомобілі. Такий вид трансферу найкраще відповідає завданню дістатися до готелю швидко і з високим рівнем комфорту. Індивідуальний трансфер надається по всій країні.

Легкові автомобілі для індивідуального трансферу

Груповий трансфер — цією послугою можуть скористатися туристи, які бажають зекономити витрати на транспорт. Цей вид трансферу можливий за умови, що на певну дату набирається група туристів, яка прибуває приблизно в однаковий час в одну точку призначення, скажімо прибуття в Івано-Франківськ, поїздом № 43 сполученням Київ-Івано-Франківськ, час прибуття 07:02. Відповідно до кількості туристів формуватимуться групи. Для цього виду трансферу ми зможемо запропонувати нашим клієнтам мікроавтобуси на 7-8 місць, автобуси на 30-50 посадочних місця (оснащені телевізорами, кавоварками, системами обігріву, кондиціювання). Постійним клієнтам і туристичним фірмам надаються знижки на транспортні послуги.

Заявки на трансфер

Менеджер по роботі з туристичними фірмами і корпоративними клієнтами Наталя, тел.: 050 373-32-51, 067 343-12-31. Електронна пошта: natalia_kaminska@ukr.net

У заявці на трансфер просимо вказувати такі дані:

  • Дату та місце прибуття, а саме (вокзал чи аеропорт). Якщо Ви прибуваєте потягом, просимо вказувати напрямок руху потягу та номер вагон. Якщо Ви прибуваєте літаком, просимо вказати номер рейсу.
  • Кількість осіб, контактний номер телефону (мобільний) для зв’язку з Вами, наявність чи відстуність у Вас лижного спорядження.
  • Форма оплати – готівкова чи безготівкова. Якщо безготівкова форма оплати, просимо вказати назву організації-платника чи фізичну особу для складання рахунка.

Мінівени та автобуси для групового транспорту